JAVNE ŠKOLSKE PRODUKCIJE I ŠKOLSKI KONCERTI

Javne školske produkcije i školski koncerti redovito se organiziraju kako bi učenici i profesori prezentirali svoja postignuća široj društvenoj zajednici.

CILJEVI: Na javnim produkcijama i koncertima Škola se u potpunosti otvara javnosti te prezentira svoj rad. Tom prilikom roditelji i građanstvo imaju uvid u rad Škole te napredovanje učenika i zalaganje učitelja. Na koncertima se Škola nastoji predstaviti što boljim odabirom programa. Učenici nastupaju kao solisti, u različitim komornim sastavima te u orkestru i zboru. Učitelji nastupaju kao korepetitori, voditelji programa i u pojedinim točkama sviraju s učenicima. Učenici i učitelji doživljavaju koncert kao zajednički svečani trenutak u kojem ţele dati sve od sebe i dijele radost muziciranja.

NAČIN VREDNOVANJA I NAČIN KORIŠTENJA REZULTATA PROJEKTA:

Individualna procjena znanja i sposobnosti učenika, analiza javnog nastupa svakog pojedinog učenika te analiza javnog nastupa kao cjeline, analiza kritike javnosti. Nakon obrade rezultata i kritičke analize za učenike se određuju kvalitetnije metode rada koje se prilagođavaju potrebama učenika u svrhu postizanja boljih rezultata na javnim nastupima. Rezultati: uspjeh učenika kroz javne nastupe, stjecanje vještine izvođenja i emocionalnom doţivljaju za glazbeno djelo, prihvaćanje medijske kritike.

TO GŠDS

TO "VIRTUOZI"